Guangzhou Mei Yi Lian Anime Technology Co.,Ltd

GÜLÜNÜZÜ YAPIN

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Afrika, Okyanusya
Markalar: MYLGAMES
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 10000000-20000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Guangzhou Mei Yi Lian Anime Technology Co.,Ltd. Guangzhou Mei Yi Lian Anime Teknoloji Co, Ltd. was founded in 2007, formerly known as Mei Lian technology. Daha önce Mei Lian teknolojisi olarak bilinen 2007 yılında kuruldu. In the past 12 years, we develop steadily and keeping the business principly of “trustworthy, progressive, pragmatic and altruistic"; today, Mei Yi Lian gather the research and development, production, pre-sales and after-sale service, has grown into a large-scale comprehensive arcade games manufacturer and the whole planning operation service organization. We have well-managed modern industrial plant which area covering more than 20,000 square meters, In China, we have established a long-term and sustainable partnership with over 4,000 gaming customers, in overseas, our games machine have been exported to more than 20 countries and regions such as Europe, America and Southeast Asia etc. Son 12 yılda, sürekli olarak gelişiyoruz ve işimizi “güvenilir, ilerici, pragmatik ve fedakar” olarak sürdürüyoruz; Bugün, Mei Yi Lian araştırma ve geliştirme, üretim, satış öncesi ve satış sonrası hizmeti topladı. büyük ölçekli kapsamlı bir arcade oyunları üreticisi ve tüm planlama operasyon servis organizasyonu.biz iyi yönetilen modern endüstriyel tesis var hangi alanı fazla 20,000 metrekare kapsayan, çin, biz uzun vadeli ve sürdürülebilir bir ortaklık kurduk 4.000 'den fazla oyun ile müşteriler, yurtdışı, bizim oyun makinesi fazla 20 ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir gibi Avrupa, amerika ve Güneydoğu Asya vb.

 

Çin Guangzhou Mei Yi Lian Anime Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

With a pleasant working environment and actively invest in the growth and development of employees, we always put innovation, quality and service first, so we have won the good reputation from the games industry and customers. Hoş bir çalışma ortamı ile ve aktif olarak çalışanların büyümesine ve gelişmesine yatırım yapıyoruz, her zaman önce yenilik, kalite ve hizmeti koyuyoruz, bu yüzden oyun endüstrisinden ve müşterilerden iyi bir ün kazandık. We have completed games product line, covering parent-child amusement games machine, prize games machine, sports games machine, racing games machine, shooting games machine and fighting games machine and son on. Ebeveyn-çocuk eğlence oyunları makinesi, ödül oyunları makinesi, spor oyunları makinesi, yarış oyunları makinesi, atış oyunları makinesi ve dövüş oyunları makinesi ve oğlu kapsayan oyunları ürün hattını tamamladık. Meanwhile, a subsidiary company has established of professionally providing whole set designing and planning services: Come On Future Games. Bu arada, bir yan kuruluş profesyonel olarak tüm set tasarımı ve planlama hizmetleri sunmak için kurulmuştur: Gelecekteki Oyunlar.

Çin Guangzhou Mei Yi Lian Anime Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

MYLGAMES not only devotes our self to become a global provider of high-quality entertainment equipment, also will continually provide innovative games products and excellent pre-sale and after-sale service. MYLGAMES, kendimizi sadece yüksek kaliteli eğlence ekipmanlarının küresel bir sağlayıcısı olmaya adamakla kalmaz, aynı zamanda sürekli olarak yenilikçi oyun ürünleri ve mükemmel satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunacaktır. So as to become your gaming and amusement business partner. Oyun ve eğlence iş ortağınız olmak için. we will do our best to design awesome and high quality games items. harika ve kaliteli oyunlar öğeleri tasarlamak için elimizden geleni yapacağız.

 

MYL OYUNLAR, GÜLÜNÜZÜ YAPIN

Geçmiş
2007 yılında, MYLGAMES küçük bir atölyede kuruldu, 15 çalışanı ile geldi;

2010 yılında Arcade Oyun Ar-Ge Departmanımızı kurduk ve oyunlarımız 38 çeşit oyun içeren 20 Çeşit Oyun Makinesi'ne ulaştı.

2016 yılında 20.000 metrekarelik modern bir oyun endüstrisi tesisine taşındık. Aynı yıl, AÇIK GELECEK DÜNYA Oyunları Ar-Ge, Marka pazarlama ve eğlence operasyon çözümü odaklanıldığı kuruldu GEL.

2017 yılında uluslararası satış ve pazarlama departmanımız kuruldu ve oyun makineleri üreticisinden denizaşırı ihracata kadar olan sistemimizi tamamladık.

2019 yılında, ürün listemizde 49 arcade oyunu telif hakkı ve yaklaşık 150 çeşit oyun makinesi kazandık. Biz oyun Ar-Ge, üretim, Satış Öncesi ve Sonrası servis toplandı ve büyük ölçekli kapsamlı bir eğlence ekipmanları üreticisi ve işletme Enterprise haline geldi.

Hizmet
12 yıllık oyun endüstrisi tecrübesi ile, OEM ve ODM hizmeti ile yüksek kaliteli Arcade Oyun Makinesi sağlıyoruz . Dahası,

- Arcade Oyunları Online Pazarlama

- Eğlence Merkezi / Park İşletmeciliği

- Arcade Oyun Merkezi Operasyonu

- Oyun Ürünleri Araştırması

- Oyun Ürünleri Geliştirme

- Oyunlar PCBA Tasarımı

- Oyun Sitesi Düzeni

- Oyunlar Marka Pazarlaması

- Oyun Makinesi Satış Şeması

- Oyun Makinesi OEM ve ODM Hizmeti

- Satış Sonrası Desteklenir

- Oyun Makinesi Paketleme

- Oyun Makinesi Yükleniyor

- Oyun Makinesi İçe ve Dışa Aktarma

Ekibimiz

2007 yılında, küçük bir oyun makinesi atölyesinde 15 çalışanıyla MYLGAMES kuruldu, yıllık satışlar 425.200 USD.

In 2019, we have completed our company operation system with Four Departments, total 184 employees. 2019 yılında şirket departmanımızı dört departman, toplam 184 çalışanla tamamladık. Today our annual sales have achieved Bugün yıllık satışlarımız 14.208.000 USD.

Arcade games machine manufacturer childrend games original factory

 

2020'de istikrarlı ve birlikte ilerliyoruz

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin