Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Kelvin Lam

Telefon numarası : +86 18122030732

Naber : +8618122030732

Free call

MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds

December 29, 2019

hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds

Şu günlerde, PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) en popüler FPS / TPS Atıcılık Oyunları haline geldi, bu arada bazı popüler PUBG aksesuarları doğdu.Bugün tavsiye edeceğimMini Box Jetonlu Atari Oyunları-Çocuklar için Mini PUBG Oyunları.

hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds  0
Oyunlar başladı.Oyunlara başlamak için oyun parasını takas etmeniz ve makineyi takmanız gerekiyor. Başlangıçtan itibaren bir tabanca ve saldırı tüfeği G36 ile birlikte gelirdi.
hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds  1

Düşmanı hızlı bir şekilde öldürmek için kafa vurur, çünkü düşman saldırısı aldığınızda HP'niz azalır ve HP zore'den sonra oyunlar biter.Oyunlara devam etmek için oyunları bitirmeyi veya jeton atmayı seçebilirsiniz.Her seviyenin büyük bir patronu olur, patronu öldürerek bölümü geçebilir ve silah kartı ödülü kazanabilirsiniz.


hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds  2
Yeni Silah Kartını ödüllendirin.Şimdilik yaklaşık 20 çeşit silah var.Bu arada, silah kartını Kart Okuma bölgesine koymanız yeterli, ardından oyunlarda yeni ve güçlü bir silah alacaksınız.Ve bu oyunlarda kart, yalnızca mermiler yeniden yüklüyse ve oyunlara başlamak için oyun jetonunu takas etmeniz gerekiyorsa, bu oyunlarda reddedilebilir.

Mermiler tükendikten sonra mermileri kurtarmak için her on saatte bir ihtiyaç duyulacaktır, bu nedenle daha fazla oyun seviyesi için mermilerinize iyi dikkat etmeniz gerekir.

hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds  3

Oyun ilerledikçe düşman daha da güçlenecek, bu arada silah aynı.En çok kullandığınız silah, o zaman daha güçlü bir silaha sahip olurdunuz.

hakkında en son şirket haberleri MYLGAMES Mini Kutu Çocuklar için Savaş Oyunları - MINI Battlegrounds  4

Bu arcade oyunlarının tasarımı, oyunların daha esnek hale gelmesini sağlayacaktır.Ayrıca oyun bağımlılık derecesini artıracaktır.Çocuklar silah kartını toplayabilir ve silah geri kazanıldıktan sonra oynamak isteyebilir.
Zaman geçtikçe, oyunlar oyun seviyesini ve silahı yükseltmeye devam edebilir ve güncellenmiş dosyayı kopyalamak ve oyun PCBA'sına indirmek için yalnızca bir USB sürücüsü kullanmak yeterlidir.
Not: İşte video oynayan oyunlar: MİNİ PUBG OYUNLARI

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin